Şenses Ailesinde Gayrimenkul Krizi Çıktı

Geçen sene vefat eden Adnan Şenses’in kızı Arzum Şenses Alkuş, sanatçının 24 yıllık eşi Lale Şenses’e Beşiktaş’taki villa’nın satılmasına izin vermediği için dava açtı.

Şenses Ailesinde Gayrimenkul Krizi Çıktı

Geçen yıl Aralık ayında hayatını kaybeden ünlü sanatçı Adnan Şenses’in ölümünün ardından bu kez 24 yıllık eşi Lale Şenses ve ikinci evliliğinden olan kızı Arzum Şenses Alkuş, miras kavgasına tutuştu. Arzum Şenses Alkuş, babasından kalan Beşiktaş’taki villanın satılması için mahkemeye başvurdu. Alkuş, villanın paylaşılmasının mümkün olmadığını dile getirerek ortaklığın gidermesini talep etti.

EŞİ DE İSYAN ETTİ

Lale Şenses ise Arnavutköy’de bulunan eve ‘aile konutu şerhi’ konulmasını talep etti. Şenses’in kızının da ev üzerinde 4’te 3 hak sahibi olduğunu belirten Lale Şenses, ‘intifa hakkı’nı da gerekçe göstererek, oturmaya devam edebilmek için hak talebinde bulundu.

40’I ÇIKMADAN DAVA BAŞLAMIŞTI

Adnan Şenses’in vefatının hemen ardından Şenses’in eşi Lale Şenses ile kızı Arzum arasında miras kavgası yaşandığı iddia edilmişti. Şenses’in yıllar önce aldığı Zeytinburnu’ndaki benzin istasyonunun henüz 40’ı çıkmadan apar topar satışa çıkması bu iddiaları o dönemde güçlendirmişti.

Etiketler: